Kurumsal Çalışmalar

My Dream Dance olarak, bireysel katılımlı kurslarımızın yanısıra, firmalara ve kurumlara da dans dersleri organize etmekteyiz. Eğitimlerimizi şirketiniz bünyesinde ya da  gibi My Dream Dance Taksim ana şubemizde gerçekleştirebiliyoruz.

Dans ile katılımcıların takım ruhununu canlandırmayı, iş stresinden kurtulmalarını sağlamayı ve böylelikle verimliliğin artırmasını ve iletişimin güçlenmesini amaçlamaktayız.

Bu kursların uygulaması;

Şirket İK veya ilgili birim  tarafından istekler bildirildiğinde, My Dream Dance bu çalışmayı projelendirir, taleplere özel bir çalışma hazırlar. Amaç çalışanların programdan memnun kalması, mutlu ayrılmasıdır.

Aynı zamanda  aynı şirkette çalışan şirket çalışanları birlikte kurslara katılmak istediklerinde My Dream Dance, gruba özel çalışma hazırlamakta. Ayrıca grup indirimi uygulanmakta.

Bunun yanısıra, sahne çalışmalarina, alışveriş merkezlerinin etkinliklerine, şirket organizasyon ve kutlamalarına, fuar organizasyonlarına, mağaza tanıtımlarına, bayi toplantılarına, lansmanlara, düğün, doğum günü, şenlik organizasyonlarına, profesyonel dansçı ve eğitmenlerimizden oluşan ekibimizle dans gösterileri ve koreografileri hazırlamaktayız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir